Opinie
Naszych Gości
Wybierz apartament:
i
od 165 zł za 4 os.
Wszystko jest nowe i w dobrym guście. Człowiek moze poczuć sie jak w domu. Kuchnia wyposażona we wszysko co trzeba, anawet ekspres, komplet Noży, garnków ,różnych przyrządów do gotowania,jak w domu. Wlascicele zadbali o przytulny klimat, zapewniają nawet świeczki.
Karolina B.
MAR 2018
i
od 165 zł za 4 os.
Katarzyna G.
MAR 2018
i
od 165 zł za 4 os.
Pobyt udany,apartament super.Polecam. Super apartament, kuchnia wyposażona,bez płatne w-fi ,winda,podziemny garaż,pokoje czyste na wysokim poziomie. Polecam
Iwona K.
LUT 2018
i
od 165 zł za 4 os.
Bardzo ładny lokal. Położenie nieco na uboczu pozwala na spokojny odpoczynek po całodniowym spacerowaniu
Dariusz D.
SIE 2017
i
od 165 zł za 4 os.
Apartament jest czysty, nowocześnie urządzony i przestronny. Niedaleko od centrum miasteczka, które stanowi doskonała bazę wypadową na wycieczki. Samo miasteczko również oferuje sporo atrakcji. Zarówno spacerowych jak i rowerowych.
Mario
SIE 2016
i
od 165 zł za 4 os.
Warunki pobytu oraz jakość obsługi bardzo dobre. Miejsce godne polecenia. Brak niespodzianek odnośnie dopłat czy też rozbieżności w ofercie internetowej z rzeczywistością zastaną na miejscu. Żadnych problemów z rezerwacją oraz pobytem. Szkoda tylko, że odpowiednia pogoda nie mogła zostać dołączona do pakietu usług :-),
Marek
LUT 2016
i
od 165 zł za 4 os.
Polecam Apartamenty Polanica. Wynajmowany apartament spełnił moje oczekiwania - był bardzo dobrze wyposażony, choć brakowało mi w nim pralki ( zasugerowałam się umieszczonym rzutem pomieszczenia, a nie opisem ).
Elly
SIE 2014
Więcej opinii
Akceptujesz cookies?
więcej TAK